2019.01.08

Wszystkich miłośników Kaszub i wypoczynku w tym wyjątkowym regionie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. W miejscu gdzie planowaliśmy ztworzenie kompleksu działek, zdecydowaliśmy się wybudować wyjątkową osadę domków do wypoczynku i zarabiania.

 

Zobacz Ostoję Bukowo >>

 

2017.10.26

Niespełna tydzień temu pisaliśmy, że w naszej ofercie działek w Sominach zostały dwie ostatnie działki. W tym tygodniu jedna z nich znalazła już swojego właściciela.  Oznacz to, że w tej lokalizacji pozostała ostatnia wolna działka. Teraz dostępna w promocyjnej cenie 37,90zł/m.kw. brutto. 

 

Zostań właścicielem działki na Kaszubach i już w tym roku wypoczywaj w sąsiedztwie dwóch jezior!

 

2017.10.19

W kompleksie działek w Strzelinie pozostała ostatnia wolna działka. To prawdziwa oaza spokoju na wyciągnięcie ręki od Słupska. Bezpieczna odległość od głównej drogi zapewnia komfort spokoju o dzieci bawiące się wokół domu.
 

2017.08.30

 

Jak wcześniej pisaliśmy działki w Smołdzińskim Lesie cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientów. Dwie kolejne działki zostały zarezerwowane. Oznacza to, że pozostała ostatnia wolna działka w tej lokalizacji.
 

Smołdziński Las to wymarzone do wypoczynku i rekreacji miejsce, znajdujące się w otoczeniu Słowińskiego Parku Narodowego, unikatowych na skalę europejską Ruchomych Wydm i czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Małe.
 

2017.05.16

Oferta działek w Smołdzińskim Lesie cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientów. Dwie kolejne działki znalazło swoich nabywców. Oznacz to, że wolnych pozostały 3 ostatnie wolne działki.

 

Smołdziński Las to wymarzone do wypoczynku i rekreacji miejsce, znajdujące się w otoczeniu Słowińskiego Parku Narodowego, unikatowych na skalę europejską Ruchomych Wydm i czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Małe.

 

2017.04.25

W tym roku wybudowanie domu i małej architektury w jego otoczeniu jest jeszcze prostsze i szybsze. Poniżej prezentujemy ciekawy artykuł, z którego dowiecie się jak zmiany w prawie budowlanym ułatwią Wam wybudowanie domu.

 

Czytaj artykuł >>

 

2017.04.14

Niedawno pisaliśmy, że zakup nieruchomości to najlepszy i i najbezpieczniejszy sposób inwestowania. Dowodem na to jest duże zainteresowanie działkami w miejscowościach nadmorskich. W ostatnim czasie swoich nabywców znalazły 3 działki z naszej oferty.

 

Jeszcze nie jest za późno żeby kupić działkę, wybudować dom i zarabiać na wynajmie już w tym sezonie turystycznym.  Zapewnij sobie wspaniałe dochody z wynajmu Twojej nieruchomości.

 

 

2017.03.16

Sominy to miejscowość, w której można ciekawie spędzić czas. Można tu zwiedzić zabytkowy, drewniany kościół z XVIII wieku i Zagrodę Owczarza z XIX wieku. Najwięcej atrakcji zapewnia jednak jezioro Somińskie. Sporty wodne, wycieczki rowerowe, jazda konna, spływy kajakowe, wędkowanie, to wszystko czeka na wypoczywających. 

 

2017.03.02

Domy na terenie naszych działek w Krępie Słupskiej rosną jak grzyby po deszczu. Właśnie dobiega końca budowa kolejnych budynków. Ich architektura wspaniale współgra z lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

 

W I kompleksie zostały 2 ostatnie wolne działki. W II kompleksie wybór jest znacznie większy. Tutaj na swoich Właścicieli czeka 9 działek.

 

Sprawdź wolne działki >>

 

2017.02.21

Nie od dziś wiadomo, że zakup nieruchomości to najlepszy i i najbezpieczniejszy sposób inwestowania. Także zakup działki nad morzem przyniesie zaskakujące zyski. To ostatni moment żeby kupić działkę, wybudować dom i zarabiać na wynajmie już w tym sezonie turystycznym.  Zapewnij sobie wspaniałe dochody z wynajmu Twojej nieruchomości.

 

Sprawdź, która lokalizacja działek nad morzem jest dla Ciebie najlepsza >>

 

 

 

Strony