2017.10.19

W kompleksie działek w Strzelinie pozostała ostatnia wolna działka. To prawdziwa oaza spokoju na wyciągnięcie ręki od Słupska. Bezpieczna odległość od głównej drogi zapewnia komfort spokoju o dzieci bawiące się wokół domu.
 

2017.04.25

W tym roku wybudowanie domu i małej architektury w jego otoczeniu jest jeszcze prostsze i szybsze. Poniżej prezentujemy ciekawy artykuł, z którego dowiecie się jak zmiany w prawie budowlanym ułatwią Wam wybudowanie domu.

 

Czytaj artykuł >>

 

2017.03.02

Domy na terenie naszych działek w Krępie Słupskiej rosną jak grzyby po deszczu. Właśnie dobiega końca budowa kolejnych budynków. Ich architektura wspaniale współgra z lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

 

W I kompleksie zostały 2 ostatnie wolne działki. W II kompleksie wybór jest znacznie większy. Tutaj na swoich Właścicieli czeka 9 działek.

 

Sprawdź wolne działki >>

 

2017.01.17

W ostatnim czasie coraz większym powodzeniem cieszy się oferta naszych działek w Dębnicy Kaszubskiej.  Działki położone są na najbardziej popularnym w tej miejscowości i malowniczo położonym osiedlu Północ. Z 17 działek w tym kompleksie już 10 znalazło swoich nabywców.

 

Sprawdź wolne działki w Dębnicy Kaszubskiej >>

 

2016.11.22

W miejscowości Strzelino przygotowaliśmy dwa kompleksy działek. To lokalizacja, w której realizowaliśmy również 2 projekty deweloperskie zakończone sukcesem. Zdecydowaliśmy się na to, ponieważ to wyjątkowa lokalizacja znajdująca się tylko 4km od Słupska, ze wspaniałą atrakcją w odległości 3km - Doliną Charlotty. W kompleksie I wszystkie działki znalazły swoich nabywców. W kompleksie nr II pozostały 3 ostatnie wolne działki.

 

2016.09.20

Na terenie naszych działek w Krępie Słupskiej powstaje piękne osiedle. Właśnie trwa budowa 6 domów. W tej wyjątkowej lokalizacji w otoczeniu lasów w kompleksie I pozostały 2 ostatnie wolne działki. W II kompleksie wybór jest znacznie większy. Tutaj na swoich Właścicieli czeka 9 działek.

 

Sprawdź wolne działki >>

 

 

2016.07.26

W naszej ofercie działek w Łosinie pozostały 3 ostatnie działki. Działki położone są przy ul. Radosnej, zaledwie 5 km od Słupska. Zapewnia to bardzo łatwy i szybki dojazd do Centrum Słupska. Na terenie działek już powstaje wyjątkowe osiedle.

 

Zobacz, która działka spełni Twoje oczekiwania >>

 

 

 

 

2016.06.28

Przypominamy o super ofercie promocyjnej na działki w wybranych lokalizacjach. Promocja dotyczy działek w okolicach Słupska. Aby dowiedzieć się, które działki objęte są promocją wystarczy na mapie działek w Słupsku i okolicach kliknąć na lokalizacje oznakowane tablicą "wyprzedaż".

 

Zobacz mapę działek w Słupsku i okolicach >>

 

2016.04.05

Przypominamy, że tylko do 15 kwietnia bierzemy ciężar opłat na siebie. Czyli dla tych, którzy do tej daty dokonają wstępnej rezerwacji wybranej działki w okolicy Słupska mamy super bonus. Pokrywamy wszystkie koszty związane z opłatami sądowymi oraz taksą notarialną.
 

Przeniesienie własności działki może odbyć się do 30 kwietnia 2016r.

 

 

Sprawdź działki w okolicy Słupska >>

 

2016.03.25

Pośród szerokiej oferty działek w okolicach Słupska, wybierz tą która najlepiej spełnia oczekiwania Twoje i Twoich bliskich. Teraz jest okazja do nabycia w pełni uzbrojonej działki za bardzo małe pieniądze w  najlepszych lokalizacjach.

 

Strzelino – pełne uzbrojenie (woda, kanalizacja, prąd, drogi, oświetlenie) – już od 50 zł brutto/m.kw. (było 74 zł/m.kw brutto)

Krępa Słupska – pełne uzbrojenie (woda, kanalizacja, prąd, drogi) – już od 38,80 zł brutto/m.kw. (było 71 zł/m.kw brutto)

Strony