2017.08.30

 

Jak wcześniej pisaliśmy działki w Smołdzińskim Lesie cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientów. Dwie kolejne działki zostały zarezerwowane. Oznacza to, że pozostała ostatnia wolna działka w tej lokalizacji.
 

Smołdziński Las to wymarzone do wypoczynku i rekreacji miejsce, znajdujące się w otoczeniu Słowińskiego Parku Narodowego, unikatowych na skalę europejską Ruchomych Wydm i czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Małe.
 

2017.05.16

Oferta działek w Smołdzińskim Lesie cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientów. Dwie kolejne działki znalazło swoich nabywców. Oznacz to, że wolnych pozostały 3 ostatnie wolne działki.

 

Smołdziński Las to wymarzone do wypoczynku i rekreacji miejsce, znajdujące się w otoczeniu Słowińskiego Parku Narodowego, unikatowych na skalę europejską Ruchomych Wydm i czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Małe.

 

2017.04.14

Niedawno pisaliśmy, że zakup nieruchomości to najlepszy i i najbezpieczniejszy sposób inwestowania. Dowodem na to jest duże zainteresowanie działkami w miejscowościach nadmorskich. W ostatnim czasie swoich nabywców znalazły 3 działki z naszej oferty.

 

Jeszcze nie jest za późno żeby kupić działkę, wybudować dom i zarabiać na wynajmie już w tym sezonie turystycznym.  Zapewnij sobie wspaniałe dochody z wynajmu Twojej nieruchomości.

 

 

2017.02.21

Nie od dziś wiadomo, że zakup nieruchomości to najlepszy i i najbezpieczniejszy sposób inwestowania. Także zakup działki nad morzem przyniesie zaskakujące zyski. To ostatni moment żeby kupić działkę, wybudować dom i zarabiać na wynajmie już w tym sezonie turystycznym.  Zapewnij sobie wspaniałe dochody z wynajmu Twojej nieruchomości.

 

Sprawdź, która lokalizacja działek nad morzem jest dla Ciebie najlepsza >>

 

 

 

2017.01.24

Z dumą informujemy, że projekt sprzedaży działek w Ustce-Przewłoce został zakończony. Wszystkie 16 działek w tej ofercie znalzało swoich nabywców. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami sprzedaży działek nad morzem, w innych przygotowanych przez nas lokalizacjach. 

 

2016.08.18

W naszej ofercie działek nad morzem znajduje się kompleks działek w miejscowości Żarnowska. Największym atutem tej oferty jest lokalizacja działek zaledwie 1 km od jeziora Łebsko, 5 km od morza oraz w sąsiedztwie Osiedla Łebska Ostoja,. Tuż obok powstaje kolejny obiekt wypoczynkowy. Kupno działki w takiej lokalizacji gwarantuje pewny zysk związany z wakacyjnym wynajmem nieruchomości.

 

Sprawdź wolne działki >>

 

2016.06.21

W naszej najbardziej popularnej lokalizacji w Ustce-Przewłoce pozostała ostatnia wolna działka. Kompleks położony jest w odległości 1500m od morza, 4 km od promenady usteckiej i 3 km od Centrum Ustki. Zakup działki w tym miejscu jest doskonałą inwestycją, która przyniesie zaskakujące zyski.

 

Zobacz wolną działkę >>
 

2016.03.09

 

Oferta działek w Smołdzińskim Lesie cieszy się wyjątkowym powodzeniem wśród naszych Klientów. Już 4 z 9 działek znalazło swoich nabywców. To wyjątkowe miejsce wymarzone do wypoczynku i rekreacji znajduje się w otoczeniu Słowińskiego Parku Narodowego, unikatowych na skalę europejską Ruchomych Wydm i czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Małe.

 

Zobacz, które działki są jeszcze wolne >>

 

2016.02.02

Zakup działki nad morzem jest doskonałą inwestycją, która przyniesie zaskakujące zyski. To ostatni moment żeby kupić działkę i zarabiać na wynajmie już w tym sezonie turystycznym.  Zapewnij sobie wspaniałe dochody z wynajmu Twojej nieruchomości. 

 

Sprawdź, która lokalizacja działek nad morzem jest dla Ciebie najlepsza >>

 

 

2015.11.24

Kolejne 3 działki w Ustce-Przewłoce znalazły swoich nabywców. Oznacza to, że w tej wyjątkowej lokalizacji pozostały już tylko 2 wolne działki. Kompleks położony jest w odległości 1500m od morza, 4 km od promenady usteckiej i 3 km od Centrum Ustki. Zakup działki w tym miejscu jest doskonałą inwestycją, która przyniesie zaskakujące zyski. 

 

Sprawdź wolne działki >>

 

Strony