2019.01.08

Wszystkich miłośników Kaszub i wypoczynku w tym wyjątkowym regionie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą. W miejscu gdzie planowaliśmy ztworzenie kompleksu działek, zdecydowaliśmy się wybudować wyjątkową osadę domków do wypoczynku i zarabiania.

 

Zobacz Ostoję Bukowo >>

 

2017.10.26

Niespełna tydzień temu pisaliśmy, że w naszej ofercie działek w Sominach zostały dwie ostatnie działki. W tym tygodniu jedna z nich znalazła już swojego właściciela.  Oznacz to, że w tej lokalizacji pozostała ostatnia wolna działka. Teraz dostępna w promocyjnej cenie 37,90zł/m.kw. brutto. 

 

Zostań właścicielem działki na Kaszubach i już w tym roku wypoczywaj w sąsiedztwie dwóch jezior!

 

2017.03.16

Sominy to miejscowość, w której można ciekawie spędzić czas. Można tu zwiedzić zabytkowy, drewniany kościół z XVIII wieku i Zagrodę Owczarza z XIX wieku. Najwięcej atrakcji zapewnia jednak jezioro Somińskie. Sporty wodne, wycieczki rowerowe, jazda konna, spływy kajakowe, wędkowanie, to wszystko czeka na wypoczywających. 

 

2016.12.02

Na terenie naszych działek w Barkocinie powstaje osiedle Kaszubska Ostoja. Wszystkie domki znalazły już swoich nabywców. Trwa budowa budynków III etapu inwestycji.  Zbliżamy się do zakończenia inwestycji. 

 

Jednocześnie w sąsiedztwie osiedla powstaje zbiornik wodny. Zbiornik z wyspą będzie stanowił wyjątkową atrakcję dla mieszkańców i gości odwiedzających Kaszubską Ostoję. Dodatkowo podniesie wartość inwestycji i wpłynie korzystnie na atrakcyjność oferty wynajmu domków.

 

2016.11.02

Coraz bardziej popularne jako miejsce wypoczynku stają się Kaszuby. W naszej ofercie działek na Kaszubach ozostały już tylko dwie wolne działki teraz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Ponad 20% taniej! Wszystkim tym, którzy pragną znaleźć idealne miejsce na wakacyjny czy świąteczny wypoczynek polecamy działki w miejscowości Sominy w sąsiedztwie dwóch jezior Dywańskiego i Somińskiego.

 

Zobacz wolne działki >> 

 

2016.07.05

Na terenie naszych działek w Barkocinie powstaje osiedle Kaszubska Ostoja. Właśnie ruszył drugi sezon wynajmu domków w tym urokliwym miejscu. W tym roku do wynajmu oddaliśmy 10 domków.

 

Sprawdź ofertę wynajmu domków >>

 

2016.06.17

Do sprzedaży trafiły kolejne domki z III etapu naszej inwestycji w Barkocinie. 3 z nich już zostały wstępnie zarezerwowane. Ruszyła również budowa budynku nr 30. W ofercie pozostało jeszcze 19 wolnych domków.

Sprawdź wolne domki w Kaszubskiej Ostoi >>

 

2016.03.30

Realizacja inwestycji zlokalizowanej na terenie naszych działek w miejscowości Barkocin przebiega zgodnie z planem. W ostatnich dniach uruchomiliśmy sprzedaż domków w III etapie Kaszubskiej Ostoi. Do oferty trafiło 12 pierwszych domków. Teraz dla 6 domków zarezerwowanych w pierwszej kolejności mamy 5% rabatu. W rzeczywistości to nawet 9.000 taniej ...
 

Zobacz, które domki są jeszcze wolne >>

 

 

2016.01.26

Działki na Kaszubach, a w szczególności w pobliżu jezior, cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. W związku z tym staramy się rozszerzyć ofertę w tej lokalizacji o kolejne 3 działki. Nowe działki zlokalizowane są w dobrze znanej nam miejscowości Sominy w sąsiedztwie dwóch jezior – Dywańskiego i Somińskiego. Mamy nadzieję, że już wkrótce nowe działki pojawią się w naszym serwisie. 

 

2016.01.20

Z radością informujemy, że wszystkie domki z I etapu inwestycji Kaszubska Ostoja znalazły swoich Nabywców.
Jednocześnie przypominamy, że w II etapie inwestycji dostępne są jeszcze 3 wolne budynki. Na marzec tego roku planujemy również rozpoczęcie sprzedaży domków w III etapie.

 

Zobacz II etap inwestycji >>

 

Strony